HomeSlužbySekání vysoké trávy na vašem pozemku

Sekání vysoké trávy na vašem pozemku

Samotné sekání trávníků malou sekačkou nebo robotem na sekání trávy není nic složitého, co by rukama schopný smrtelník nezvládnul. Zejména pokud vlastníte malou zahrádku, která vám při sekání zabere maximálně dvacet minutek. Někdy se může péče o váš trávník zkomplikovat. Po krajích se mohou začít hromadit trsy dlouhé trávy, ke kterým se sekačka nedostane. A vám nezbývá pak nic jiného, než je ručně vytrhat a tím si ničit záda a ztrácet drahocenný čas. Nebo využít svůj vlastní křovinořez. Ten ale nevlastní každý.

sekačka a trávník

K posekání právě těchto nepřístupných míst si můžete zavolat profesionála, který se vám o to rád postará. Ať už se jedná o posečení dlouhé trávy podél plotů nebo posekání normálního trávníčku o který jenom nemáte čas se starat, rád se s vámi domluví a dorazí v domluvený čas.

Využít služeb pro sekání vysoké trávy a její ceny https://seceni-mulcovani.cz/sekani-travy můžete i v případě, že vlastníte opravdu velký pozemek, který není tak často využívaný a velikost trávy tam již přesahuje vaše schopnosti na její posekání. Odborník přijede se strojem, který dokáže efektivně takovouto trávu posekat. Poradí si s jakkoliv dlouhým a hustým porostem.

sečení trávy

Co to vyžaduje z vaší strany? Stačí si jenom vybrat někoho ve vašem okolí, kdo se o tento typ služeb zaujímá. Pak jenom sjednáte schůzku, domluvíte čas a den, smluvíte cenu a je to. Před tím, než odborník přijede, měli byste se postarat o to, aby na to byla zahrada připravena. Například poklidit všechny poházené předměty po zahradě. Všelijaké psí nebo dětské hračky. Vyčistit zahradu od různých klacíků a podobných nečistot. Popřípadě posunout přenosné překážky na stranu (gril, dětská houpačka atd..).

Pak už se dále o nic nemusíte starat a můžete se těšit na krásně posečenou zahradu zbavenou všech typů travin, které znehodnocovali její vzhled. Nezapomeňte, že to nemusí být jednorázová záležitost. V letních dnech tráva roste neustále a mnohem rychleji než jindy. Počítejte s dlouhodobější spoluprací s firmou nebo živnostníkem na sečení trávy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup