HomeHryKde získat hry zadarmo?

Kde získat hry zadarmo?

Herní svět se rok od roku stává silnějším. Je to zejména kvůli celkové digitalizaci a popularizaci herního světa. Dříve nebývalo tak běžné, že mladý člověk nebo dokonce starší hrál nějaké hry v takovém rozsahu jako je tomu dnes. Dokonce se i hodně žen a dívek dostává posledních několik let do herního světa. Společnost Sony, která vyrábí herní konzole potvrdila, že poměr mužů a žen, kteří hrají hry na Playstationu je téměř stejný. Takže hraní her je opravdu pro každého. My si jenom musíme vybrat jaký typ her nás baví. Když už se pustíte do herního světa, zjistíte, že je to finančně docela náročná věc. Počítač na kterém chcete určité hry hrát je taková první velká investice, dále příslušenství a nakonec samotné hry. Ale nakonec uvidíte, že investované peníze určitě stojí za to, pokud z toho budete mít radost.

 

ovladač herní

 

Proč jsou hry v dnešní době tak drahé? Jejich vývoj je rok od roku náročnější a propracovanější. Hry vypadají více realisticky, otevřené světy jsou čím dál tím větší s více detaily… Všechny tyto komponenty, ze kterých se hra skládá vyžadují lidi, kteří na nich musí pracovat. A jak jistě víme, práce není zadarmo. Dalším důvodem, proč jsou některé hry tak drahé je jistě stav trhu. Vývojáři vědí, že hráči si svůj oblíbený titul koupí za jakoukoliv cenu.

 

dítě hraje na PC

 

Kde se dají hry získat zadarmo se ptáte? Od doby, co svět postihla pandemie bylo hodně lidí nuceno zůstat doma. To bylo také období vzrůstu herního průmyslu, streamovacích služeb jako například Netflix a tak dále. Jednoduše z toho důvodu, že se lidé nudili doma. Herní obchod Epic Games se tedy chopil šance a chtěl na svou platformu přilákat více hráčů. Rozhodl se pro zvláštní strategii a tou je nabízet hry zadarmo a doufat, že lidé budou více používat jejich platformu pro nakupování více titulů. Hry které Epic Games nabízí nejsou žádné cetky, někdy se jedná o opravdu kvalitní tituly, které normálně seženete kolem tisíce korun. Pokud tedy ještě Epic Games účet nemáte, rychle si ho běžte zařídit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Hry