HomeNákupyHledáte ideální prsten, který ozdobí vaši ruku? Najděte si ten správný, který už nesundáte!

Hledáte ideální prsten, který ozdobí vaši ruku? Najděte si ten správný, který už nesundáte!

Prsteny s oblibou nosí ženy ale také muži a nemáme tím namysli jen snubní prsteny. Prsten je módním doplňkem, který dokáže divy. Podle čeho vybrat správný?

Hledáte ideální prsten, který ozdobí vaši ruku? Najděte si ten správný, který už nesundáte!

Šperky mají v oblibě zejména ženy, jde o doplňky, které dokážou dotvořit celkový vzhled, podtrhnou krásu a navíc některé kousky vypadají skutečně luxusně. Touhu zdobit se v sobě máme již zakořeněnou, šperky v různých podobách mají dlouhou tradici a jsou součástí i nejrůznějších kultur. Dnes se chtějí líbit i pánové a tak jsou v oblibě i pánské šperky. Mezi těmito doplňky jistě vynikají i prsteny. Nejen ty snubní, které člověk nesundává nikdy, ale prsteny na běžné denní nošení, prsteny do společnosti a na nejrůznější slavnostní příležitosti. Umíte si vybrat ten správný prstýnek, který podtrhne vaši krásu? Tedy zejména krásu vašich rukou?

prstýnek s kamínky

I prsten umí opticky prodloužit

Každý máme ruce jiné, někdo má tenké a dlouhé prsty, někdo má naopak prstíčky jako dítě, krátké a baculatější, někdo bojuje s výrazným vzhledem svých kloubů na ruce. Každé ruce ale prstýnky sluší a to bez výjimky. Jen je potřeba sáhnout po správném prstenu, který ruce dodá potřebný šmrnc. Stejně jako u oblečení si můžeme vybírat kousky, které umí opticky prodloužit postavu, i prstýnky mají tuto moc. Pokud máte prsty na rukou příliš krátké, vybírejte si prstýnky, které jsou tenčí, ty které mají tenký kruh. Nic příliš výrazného vám totiž na krátkých prstech slušet nebude. Co se týče tvaru kamínku, určitě zapomeňte na výrazné a ostré hrany. Zaměřte se na jemné a malé kamínky nejlépe kulatého tvaru. A požadovaného efektu hravě dosáhnete.

U prstů, které jsou příliš široké a velké to zase platí naopak. Na těch by nenápadné prstýnky s tenkou obručí zcela zanikly, takže je potřeba vybírat výraznější prsteny. Asi nejjednodušší to mají majitelé dlouhých a tenkých prstů na rukou. Těm padne jakýkoliv prsten, na který si jen vzpomenou.

prstýnek netradiční

V kreativitě se meze nekladou

U prstýnků je skvělé, že příliš nepodléhají módním trendům a jsou to nadčasové doplňky. Když už si nějaký vyberete, můžete ho nosit zkrátka pořád. Originální prsteny https://www.adelvomack.com/sperky/ s vámi mohou být po celý život a ještě je můžete klidně odkázat třeba potomkům. Bižuterie vám pak asi tak dlouho nevydrží, proto se nebojte vybírat opravdu kvalitní a kreativní kousky, které vám budou těšit skutečně dlouhou dobu.

Okroužkujte se a začněte nosit prstýnek, který vám bude slušet.