HomeWwwÚvěr snadno a bez zbytečných komplikací

Úvěr snadno a bez zbytečných komplikací

Spousta klientů nám sděluje, jaké mají špatné zkušenosti s bankami. Jejich situace je nám vždy moc líto a jenom si říkáme, že kdyby přišli rovnou, mohli si takovéto trápení ušetřit. Mohli si ušetřit těch deset schůzek v bance, mohli si ušetřit asi 5 hodin času, mohli si ušetřit spoustu starostí a nervů a také to, že vás nakonec banka vykopne, aniž by se s vámi dále bavila, protože pro ně nepředstavujete žádný přínos, takže vám nakonec nepůjčí. Toho všeho můžete být ušetřeni, když si rovnou zvolíte možnost, která vám bude daleko lépe pasovat, takzvaně „na míru“.
Naše Moravské hypoteční centrum poskytuje podnikatelům velice výhodné podnikatelské úvěry pod názvy: hypotéky bez registrů nebo hypotéky bez doložení příjmů.

chudoba

Peníze z takto získaného úvěru se investují do podnikání, protože se jedná o podnikatelský úvěr. Můžete s nimi však naložit podle libosti, protože jde o bezúčelnou půjčku. Takže v podnikání můžete nakoupit stroje a zařízení, vybavení do kanceláří či do firmy, pořídit si cokoliv, co zrovna potřebujete, můžete ale také uhradit exekuce, vymanit se z dluhů, zaplatit OSSZ, VZP, pojištění, daně, mzdy, uhradit nezaplacené faktury, ostatní závazky, vyplatit ostatní špatné půjčky a spoustu dalšího.

kapitál

Využijte jedinečné příležitosti a sjednejte si úvěr bez starostí

Jaké záruky vlastně poskytujeme?

  1. Až 70% z odhadu nemovitosti.
  2. Ručení jakoukoliv nemovitostí. Do zástavy se hodí byty, domy, komerční objekty, pozemky, budovy, haly a cokoliv dalšího.
  3. Doba splatnosti 1 – 30 let.
  4. Nízká úroková sazba. V případě záznamu od 7% p.a. Tato úroková sazba je základní a to i pro klienty, u kterých se nezkoumají záznamy ani příjmy.
  5. Pokud byste však záznam neměli, nebo by se jednalo o drobný přestupek, pak můžete získat úrokovou sazbu od 4% p.a.
  6. Předem nic neplatíte.
  7. Úvěr můžete využít také jako kontokorent. Zaplatíte pouze za měsíce, po které budete peníze využívat.

Posted in Www