HomeNákupyScrapbooking Vám přinese úžasný pocit

Scrapbooking Vám přinese úžasný pocit

Vy dříve narození, jen si vzpomeňte, jak se v trafikách na stojanech s pohlednicemi objevovaly tak stejné motivy. Zvláště ty pohlednice, které se měly stát blahopřáním. Byly tak děsně stejné. Proto jste se stávali zručnými výtvarníky, kteří od srdce darovali blahopřání vlastníma rukama vytvořené.
mašličky na knoflíkách
Ani jste netušili, že jste tvořili scrapbooking. Je to tak?
Kolik materiálu jste tenkrát hledali v zásuvkách u stolu, abyste vystihly svůj nápad co nejlépe, viďte? A o co jednodušší to dnes mají lidé, kteří tvořit vlastníma rukama chtějí, ačkoliv na pultech obchodů a na stojanech v trafikách se dá blahopřání vybrat snadno.
Jenže vlastní tvořivost je přece jenom originálnější!
Jestli chcete vytvořit speciální blahopřání, nebo chcete vystihnout co nejvěrněji své pocity z jakékoliv události na papír, nemusíte jen fotografovat, nebo malovat, pokud jste skuteční výtvarníci. I laikové, kteří nemají až tak vyvinuté výtvarné cítění, mají šanci díky scrapbookingu vytvářet originální veledíla!
· Taková díla, která jsou tvořena vlastními pocity a zručností.
· Díla, která můžete darovat blízkým osobám.
· Díla, která můžete zakládat do svých vzpomínkových alb.
květinový nápis
Metody jsou různé
· Když vezmete čistý papír, na který nalepíte fotografii, která se Vám líbí, a okolí fotografie ozdobíte třpytivými kamínky, nebo mušlemi z dovolené, tak už v podstatě tvoříte scrapbookingový list do alba.
· Nebo list ozdobíte bez fotografie, a přitom je tematicky zaměřen na pozvání k účasti na narozeninovou oslavu, už opět tvoříte scrapbooking!
· Stejně tak si můžete vést podobným způsobem osobní deník. Za nějaký čas si při jeho pročítání připomenete své dřívější pocity.
Všechno, co k tvorbě scrapbookingu budete potřebovat, už běžně pořídíte v obchodech. Právě proto se Vám bude tvořit poměrně jednoduše. Ale co je na něm to nejlepší? Ta úžasná relaxace a tvořivý odpočinek, který se dostane do Vaší mysli! A to za to stojí!