HomeNákupyS laser game se nudit nebudete!

S laser game se nudit nebudete!


Hledáte dokonalou zábavu na víkendový večer? Chcete vyzkoušet něco nového, něco neotřelého, co vás bude bavit? Nechcete trávit čas před obrazovkou počítače anebo se nečinně válet v kině?
V tom případě by vás mohla zaujmout laser game, parádní laserová střílečka v Praze, která nenechá nikoho chladným.Aztec (1)
A pozor, pokud si nyní říkáte, že něco takového nemůže být pro vás, protože je to příliš akční, příliš moderní, anebo to vůbec není pro holky, tak se naprosto mýlíte. Laser game vám má co nabídnout v každém věku, ať už máte libovolné pohlaví!
Tato zábava je akční, a je akční natolik, že vás spolehlivě vtáhne do děje a rozhodně nezůstanete stát stranou. Je plná pohybové aktivity, napětí a legrace. A právě adrenalin, který se vám záhy vlije do žil, je tím, co vás naprosto dostane a už nebudete umět přestat.
Ač se jedná o střílečku, tak si můžete být jisti tím, že je naprosto neškodná, nic se vám v průběhu hry nemůže stát, žádné zranění nehrozí. Do ruky dostanete laserové pistole a na tělo speciální vesty se senzory, které sledují zásahy. Nicméně vám samotným se rozhodně nic nestane, zásah paprskem je naprosto neškodný.
Na výběr máte ze dvou skvělých herních arén, takže se můžete vypravit do tajemného labyrintu anebo do ruin k legendárním Aztékům. Je pro vás připraveno hned jedenáct herních módů, což představuje ve spojení se dvěma arénami nekonečný a nevyčerpatelný zdroj zábavy, který se vám jen tak neomrzí.DSC_0203
Pakliže patříte k milovníkům počítačových stříleček anebo akčních filmů, jistě se budete skvěle bavit, protože jste právě objevili způsob, jak si užít roli, po které jste vždy toužili.
To jediné, co musíte udělat pro parádní odpoledne anebo večer, je rezervovat svůj termín v online systému podniku. Navíc, skvělou hrou vše nekončí – své zážitky můžete nechat pořádně vyznít v přilehlém baru, který je zásobený dobrým pitím a nechybí ani legendární stolní fotbálek!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup