HomeDům a bytPůjčit si dnes může skutečně každý

Půjčit si dnes může skutečně každý

V dnešní době je poměrně snadné získat půjčku. Dříve byli lidé odkázáni výhradně na banky, dnes jsou však pravidla jiná. Můžete využít služeb nebankovní společnosti, která vám může poskytnout nebankovní americkou hypotéku, která bude zcela splňovat vaše představy. Nízká úroková sazba, vám vyhovující doba splácení a férové jednání – na to se můžete spolehnout.mobil a bankovka v ruce

Expresní ocenění na základě fotografií
Prvním krokem, který budete muset podniknout, je zaslat na patřičný email fotografie vaší nemovitosti, kterou jste se protentokrát rozhodli ručit. Fotografie by měli být ideálně aktuální a bez jakýchkoliv úprav, zároveň by z nich měl být zřetelný aktuální stav nemovitosti. Na základě těchto fotografií dojde k bezplatnému ocenění nemovitosti. Co to pro vás znamená? Jakmile dojde k určení hodnoty vaší nemovitosti, tak se dozvíte, kolik peněz si můžete moci touto cestou půjčit.

Půjčte si až 70 %
Z dané částky, na kterou bude vaše nemovitost oceněna, si budete moci půjčit maximálně 70 %. Co to tedy znamená v praxi? Pokud znalec odhadne, že váš dům, byt, pozemek, komerční prostor nebo jakákoliv jiná nemovitosti, která splňuje dané podmínky, má hodnotu například 2 miliony, budete si moci půjčit až sedmdesát procent z této částky. V tomto případě se tedy bude jednat o jeden milion a čtyři sta tisíc korun.
2 eura mince
Stačí podepsat smlouvu a užít si peníze
Pokud došlo k určení hodnoty, domluvení konkrétních podmínek a detailní pročtení smlouvy, tak vám nic nebrání vrhnout se na podpis. Kdy obdržíte své finance? To záleží na více faktorech. Většinou dojde k vyplacení do několika málo dní po schválení americké hypotéky. Pokud potřebujete finance rychleji, mnohdy je možné zařídit vyplacení již do 24 hodin od podpisu smlouvy. Je to tedy individuální, nebankovní společnosti se však zpravidla budou snažit o vaši maximální spokojenost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup