HomePůjčte si co nejideálněji

Půjčte si co nejideálněji


Kéž by tak jenom člověk kolikrát viděl do hlav těch ostatních! Aby viděl, co se jim v těchto honí! A kéž by měl člověk kolikrát kouzelnou křišťálovou kouli, jež by mu kromě těch v cizích hlavách odkoukaných myšlenek také ukázala, jak se to bude s týmiž myšlenkami mít v budoucnu!
Ovšem máme smůlu. Do cizích hlav nevidíme stejně, jako ostatní nevidí do té naší, a podobnou zázračnou kouli měla pro mne osobně jako poslední Arabela a lidé kolem ní.
don peněžní měna

To, že nám v těchto ohledech není přáno, je smůla a vlastně i štěstí zároveň. Jak pro koho.
Ti, kdo mají úmysly čisté jako neposkvrněný sníh a o nichž by magická koule ukázala jenom ty nejdokonalejší vize, mají smůlu třeba ve chvíli, kdy jdou žádat do banky o půjčku. Protože bankovní úředníci bez nadpřirozených schopností jednají tak, jak jenom jednat mohou, aby ochránili peníze svého chlebodárce. A když tak uzří kdejakou pochybnost, zařadí vesměs zpátečku. „Rádi by půjčili, ale nemohou, přímo nesmí.“ Možná to myslí i upřímně, spíše je to ale jenom taková fráze, jíž denně odbývají neideální žadatele jako na běžícím páse. A mezi nimi zkrátka občas odmítnou i někoho, kdo by obstát měl. Třeba kvůli momentálně zdánlivě nízkým příjmům.
padesátitisícové bankovky

A i když by se onomu žadateli taková bankovní půjčka líbila, má jednoduše smůlu.
Tedy přesněji řečeno má smůlu pouze v této bance. Protože poskytovatelů půjček je dnes povícero a když jeden neuspěje na jednom místě, může to přece zkusit na místě jiném, u konkurence. Třeba i u té nebankovní, když neprozíravé banky nedají.
Jinde dají. Ovšem role se v tu chvíli poněkud obracejí. Žadatel je náhle tím, kdo nevidí do hlav těch, kdo mu půjčku nabízejí, nemá křišťálovou kouli, aby viděl, jak se to s jeho půjčkou bude odvíjet dál. A proto by měl také pečlivě zvážit, kdo je pro něho osobně ten pravý. Aby se nedej bože nespálil.
prst na jedničce

S takovou hypotékou bez dokládání příjmůčlověk zpravidla nepohoří. Jistě, musí se za tuto zaručit nemovitostí, ovšem dále už běží všechno jako na drátkách. A pokud vám lze něco doporučit, . A vsadím se, že právě tento typ půjčky podle vašich představ bude. Protože tato nebankovní hypotéka je skutečně pro všechny, a navíc „nebankéři“ člověka ani příliš neprověřují. Proč by také měli, že? Když se tu všechno odbyde bezproblémově a jednoduše.
Protože u oné nemovitosti stačí ukázat i jen pár fotografií. Prohlížet si ji v magické skleněné kouli netřeba.

Posted in Nezařazené