HomeNákupyProteinový nápoj jako budoucnost zdravého straování

Proteinový nápoj jako budoucnost zdravého straování

Dlouhodobě se snažíte zhubnout a nejde Vám to? Plnohodnotná náhrada stravy Goodly Vám s tím pomůže. Seskládat správný a vyvážený jídelníček je velmi obtížné. A co teprve jeho dodržení! Jídla by měla být rozdělena alespoň do pěti menších porcí, měla by být přiměřeně velká vzhledem k Vaším tělesným proporcím a skládat se ze správného množství sacharidů, lipidů a proteinů. Jídla by neměla bát ani příliš mastná a slaná, ani přesycená cukrem a jejich základem by měly být suroviny bez průmyslového zpracování.

Proteinové nápoje

Všichni ale chodíme do práce, mnozí máme rodiny, koníčky a jiné aktivity, které nám spotřebovávají velké množství drahocenného času. A plánovat si každé jídlo, vařit, připravovat krabičky a neustále je u sebe nosit… to je téměř nadlidský úkol. A proto začaly vznikat firmy, které se specializují na stravu pro hubnoucí a stravu pro sportovce, mezi které patří i firma Goodly. Na jejich e-shopu jsou k dostání čtyři druhy proteinových nápojů, které můžete využít jako náhradu některého z jídel dne. Nápoje se prodávají ve formě prášku, který doma rozmícháte ve stanoveném množství vody či jiné tekutiny a máte hotovo

Správné složení jídla

Vybrat si můžete z nápoje čistého bez příchutě, ale také z produktů ochucených, k dostání je příchuť čokolády, vanilky a lesního ovoce. Všechny nápoje jsou založeny na velkém procentu proteinů a mají nízkou kalorickou hodnotu, navíc ale obsahují ještě probiotika, vlákninu, trávicí enzymy, inulin, lněný olej, vitamíny a minerály, tudíž vše, a ještě mnohem více, než byste z jednoho běžného jídla mohli přijmout. Dalším plusem je, že jsou slazeny stévií, která má téměř nulové kalorie. Jedním nápojem zaženete pocit hladu na několik hodin, pochutnáte si a nemusíte mít přitom žádné výčitky. Žádné proteinové nápoje by neměly úplně nahradit běžnou zdravou stravu, ale mohou se stát vítaným pomocníkem pro rychlé a náročné dny.