HomeSlužbyOILSEED SERVIS s.r.o

OILSEED SERVIS s.r.o

Zemědělství máme na velmi vyspělé úrovni, kdy na polích efektivně pracuje těžká technika. Jednou z nejrozšířenějších rostlin i náš je řepka olejka.

OILSEED SERVIS s.r.o

Vyspělé zemědělství

Pro zajištění všech plodin pro obyvatele je nutné zemědělství, které se stará o zajištění všech možných rostlin v dostatečné míře. Když se podíváme do minulosti, tak opravdu spousta lidí pracovala v zemědělství, aby se populace uživila. S dobou šel ovšem rozvoj, kdy se posunuli stroje, šlechtění, hnojení, ochrana plodin a spousta dalších prvků. Když se pozastavíme u strojů, tak zde je rozdíl opravdu obrovský.

zemědělská farma

Sami se můžete zamyslet, jak dlouho trvá několika lidem třeba zrýt pole a za jakou chvilku to zvládne traktor s pluhem. Velké moderní traktory mají pluhy s šířkou mnoha metrů, kdy jednou přejede a pole je zoráno. Takže stroje jsou obrovskými pomocníky. Díky tomu se počet zaměstnanců v zemědělství výrazně zmenšil, ale i přes to máme všeho dostatek. Mnoho plodin se k nám dováží, protože u nás nejsou ideální podmínky, a proto se vyplatí transport ze země, kde mají plodiny přebytek, takže je výhodně prodávají.

Řepka olejka

Jistě dobře víte, že když jedete vedle pole v naší zemi, tak velmi často na něm spatříte žlutě kvetoucí rostlinu, kterou představuje Brukev řepka olejka. U nás je z větší části využívána jako biopalivo a další část v kosmetice a potravinářství. Vyrábí se z ní následně motorová nafta, takže uplatnění skutečně má. S využitím a následným prodejem této plodiny se zabývá OILSEED SERVIS s.r.o.

řepka olejka

Společnost má sídlo v Rusku, a proto si můžeme všimnout, že má celosvětový význam a v oblasti různých plodin má slušné prodeje. Kromě toho se zabývá také výrobou a prodejem plodin, které jsou sušené. Samozřejmě pro nákup produktů nemusíme jet do Ruska, protože firma působí i v naší zemi, a to od roku 2017. Při výrobě dbají skutečně na kvalitu, a to bez různých chemikálií, takže prodávají spoustu BIO a RAW produktů, které můžou mlsat klidně lidé, kteří dbají na životní styl a nejí jen tak něco. Pravidelnou konzumací navíc prospějeme zdraví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup