HomeŽenaOblíbená ženská předsevzetí, která nikdy nedodržíte

Oblíbená ženská předsevzetí, která nikdy nedodržíte

Najdu si přítele!
Jakmile se zarytě rozhodnete, že si najdete přítele, v tu chvíli jako by zmizeli všichni chlapi z planety a vy jste žila na planetě plné žen. Zpravidla pokud na něco příliš upneme pozornost, výsledek je opačný, než jsme si přály. Proto pokud chcete najít partnera, vyhněte se stereotypům, jako jsou seznamky, zapomeňte na projíždění FB a přidávání si všech pěkných mužů do přátel a už vůbec neproste kamarádky o domluvení rande naslepo.
Namísto toho se zaměřte na to, abyste chodila více do společnosti, navštěvujte galerie a výstavy, projděte se v parku a sedněte si na lavičku s knížkou. Pokud dáte příležitosti možnost, aby se sama objevila, ona se objeví.
Žena s prskavkou
Musím zhubnout!
Snad nejčastější ženské předsevzetí. Zvláště po vánočních svátcích nebo vůbec po celé zimě je tohle oblíbené téma, které řeší ženy napříč všemi generacemi, za všech okolností a snad pořád. A čím větší to předsevzetí bude a ideálně v co nejkratším termínu ho budete chtít splnit, tím lépe. Nejlépe tedy shodit rovnou dvacet kilo a ideálně za měsíc. A ještě začít jíst zdravě, to by se tentokrát už opravdu mohlo povést. Hlavně ty zákusky omezit.
Jakmile se na to začnete soustředit, tím spíše předsevzetí nedodržíte. Pokud jste se doteď cpala zmrzlinou, nezhubla ani půl kila a pojem zdravá strava je pro vás pojmem imaginárním, nečekejte, že to ze dne na den změníte. Předsevzetí jsou pěkná věc, ale některé věci je lepší dělat pozvolna. Začít alespoň zdravou snídaní a zhubnout dvě kila bude na začátek úplně stačit.
Kornout se zmrzlinou
Vykašlu se na práci!
Nemůžete vlastnímu šéfovi přijít na jméno a kolegyně v kanceláři vás vytáčí ještě víc? Pokud tomu budete věnovat energii a pozornost a budete v sobě tyhle myšlenky posilovat, zpravidla se nevyřeší vůbec nic. Šéf vám přijde ještě otravnější a s kolegyní budou vztahy jen a jen horší.
Pokud tedy toužíte po novém zaměstnání, a především po novém kolektivu, udělejte si prvně pořádek ve své stávající práci a vymezte se vůči všemu, co vám vadí. Pokud se nad to dokážete vnitřně povznést a posunout se kupředu, mnohé vám přestane vadit. Pak už ani nebudete chtít odejít nebo naopak odejdete s klidem v srdci.