HomeSlužbyMožná přijde i kouzelník

Možná přijde i kouzelník

Při výjimečných příležitostech je třeba zařídit výjimečné věci. Při svatbách, výročích či oslavách (především kulatých narozenin), které mají velkolepý charakter, často vymýšlíme, čím bychom obdarovali ty, kteří si to zaslouží. Někdy je opravdu těžké najít dárek, který by splnil všechna očekávání. Znáte to, když vaši rodiče mají zkrátka vše, a nevíte co jim dát? Chcete se vyvarovat materiálním dárkům, ale zároveň udělat opravdu radost? Máme pro vás pár typů, jak se s tímto dilematem vypořádat. Patří mezi ně zážitkové dárky.

Poukaz na zážitek

Let balonem, jízda ve Ferrari, let vzdušným tunelem, pilotování letadla, kosmetika, masáže, spa a wellness či gurmánský zážitek. To vše jsou zážitkové dárky, které spousta obdarovaných ocení. Nejen, že si dárky užijí, ale vzpomínky neopotřebí, nezničí, a hlavně vám je nikdo nevezme.

hot-air-balloon-ride-1029303_960_720

Poukaz na kulturu

Omílají oslavenci poslední roky, že chtějí konečně na muzikál, koncert, divadelní představení, na stand-up? Vezměte jejich přání do svých rukou a kupte jim lístky na kulturní zážitek, na který budou dlouho vzpomínat.

comedy-5401247_960_720

Překvapení v den oslavy

Jeden z nejoblíbenějších dárků je dárek ve formě překvapení přímo na oslavě. Ti z vás, kdo se nebojíte investovat a vaše finance nejsou tolik omezené, pozvěte oslavencům přímo na oslavu známou osobnost. Ať už je to zpěvák, moderátor, vypravěč, herec. Fantazii se meze nekladou. Pokud máte přeci jen finance omezené, nechte vyrobit video či prezentaci se zábavnou tematikou, která se přímo dotýká oslavence. A pokud hledáte velmi originální dárek ve formě překvapení, který zaujme všechny účastníky nehledě na věk či pohlaví, pak je kouzelník vaší jasnou volbou. Můžete obdarovat všechny přítomné spoustou zábavy a momenty překvapení, při kterých se bude tajit dech. A můžete si být jisti, že na takovou oslavu narozenin jen tak někdo nezapomene.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup