HomeNákupyK čemu se používá teleskopická tyč u bazénu

K čemu se používá teleskopická tyč u bazénu

Udržet vodu v bazéně průzračně čistou rozhodně není lehký úkol. Není divu, že jsme vyrobili nejrůznější zařízení a pomůcky, které nám s tímto problémem pomáhají.

Jedním z největších problémů, se kterými se majitelé bazénů potýkají, jsou nejrůznější nálety. Může se jednat o hmyz, který se chtěl napít nebo byl přilákán odrazem vodní hladiny a utopil se, listí či květy ze stromů a keřů či dokonce myši nebo jiné hlodavce.

bazen8

K tomu, abychom je odstranili, obvykle běžná filtrace nestačí. Je jich totiž tolik, že než se voda pročistí, už je to zpět a ve větším množství. Zde je tedy nezbytné používat ruční čištění pomocí síťky, kdy s ní projíždíme vodou a nečistoty vybíráme.

Zde však můžeme narazit na menší problém. Pokud máme rozměrnější bazén, pak není příliš pravděpodobné, že ze břehu dosáhneme až do jeho středu. Pak by nám nezbylo nic jiného, než vlézt do vody a jednoduše tam dojít.

bazen10

To však není vždy nejlepší řešení. Například pokud jej chcete jen ráno rychle vyčistit, než půjdete do práce, či pokud teplota vzduchu ještě nevystoupala do dostatečných výšek pro koupání, či je voda dosud ledově studená.

Zde může být řešením teleskopická tyč Chlorito.cz. Ty se vyrábí v nejrůznějších provedeních s nejrůznějšími typy konců. Je tedy velmi pravděpodobné, že najdete takový, který bude pasovat na vaši síťku.

Její výhodou je fakt, že se dokáže natáhnout do poměrně velké délky, která by měla stačit i na ty největší bazény. S její pomocí bude tedy úklid opět o něco snazší.

Problémem může být snad jen fakt, že čím více ji natáhnete, tím hůře se vám bude se síťkou manipulovat. Je s tím tedy nutné počítat a podle toho se zařídit. Asi by nebylo dobré, kdybyste půl hodiny pečlivě vybírali každý napadaný lísteček jen proto, aby vám vše zase spadlo zpět díky neopatrnému pohybu.

Přesto se jedná o dobrého pomocníka, a pokud máte větší bazén, určitě jej oceníte. Rozhodně vám podstatně zjednoduší čištění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup