HomeKrásaKryolipolýza – zmrazte své tukové buňky

Kryolipolýza – zmrazte své tukové buňky

 Rozhodli jste se jít si za svým vysněným tělem, a i když cvičíte, jak můžete nedokážete se zbavit problémových partií? Nebo spíše patříte k těm, kteří se ke cviční nemůžou dokopat a slibují, že zítra už určitě začnou? Nenechte si ujít svůj sen a nechte si zmrazit tukové buňky!
Kostky ledu
Tento problematický název procedury vznikl spojením tří řeckých slov: kryto = mráz nebo také chlad, lipos = tuk a lysis = rozpad. Tímto jsem vám tedy poskytla i menší nápovědu o tom, jak to asi funguje. Jedná se o bezbolestnou liposukci. Vědci totiž zjistili, že tukový buňky jsou na chlad mnohem citlivější než jakékoli jiné buňky v těle. Ochlazením podkožního tuku dojde k narušení obalu tukových buněk. Díky přirozenému buněčnému procesu dojde ke zničení poškozené buňky, která je poté odplaveny lymfatickým systémem pryč z těla. Tato metoda, jež byla objevena roku 2009, slibuje úbytek tuků až o 30 %. To se jeví jako dobrá nabídka nemyslíte?
Nyní si posvítíme na samotný proces. Na místo, kde chcete přebytečné „špíčky” odstranit je vám položen igelit, aby se nepoškodila pokožka, a poté se zde vloží speciální hadice, která začne tukovou vrstvu nasávat. Nejprve se místo začne mírně zahřívat, aby byl teplotní výkyv co nejvíce patrný. Následně dochází tedy k ochlazování až na teplotu okolo – 10°C a to přibližně na dobu 45-55 minut. Po ošetření nemusíte dodržovat žádný speciální dietní plán. Pouze byste měli zvýšit příjem tekutin, aby se lymfa dobře rozproudila a buňky odcházely bez problému. Miniaturní výsledky můžete očekávat do dvou týdnů. Ty viditelné se projeví po měsíci až dvou od zákroku.
Objem pasu
Všechno to zní opravdu pohádkově. Úbytek tukové tkáně až o skvělých 30 % bez hodin strávených v tělocvičně nebo fitness centru v propoceném oblečení a s rozmazaným make-upem. Žádné diety s počítáním kalorií a pocitem hladu. Jelikož ale toto všechno obejdete, musíte se smířit s tím, že si pěkně připlatíte. Cena samozřejmě záleží na zvolené partii. Začínáme tak na ceně okolo 10 000 Kč.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup