HomeSlužbyKrásné mature dominy z Bongacams a dovolená v Londýně

Krásné mature dominy z Bongacams a dovolená v Londýně

Tenhle můj erotický příběh se mi přihodil na začátku ledna 2023, kdy jsem se seznámil a s dvěma dominami na jednom zahraničním live sex chatu BONGACAMS. Už týdny jsem chodil na tuto livesex webcam stránku a oblíbil jsem si kategorii fetish „foot fetiš“, bdsm video chat, kde byly holky v latexu, koženém prádle, gumovém oblečení a já zde nacházel spoustu erotického potěšení. Jmenuji se Láďa a pocházím od Prahy. Přesně bydlím v Praze Stodůlky v panelovém třípokojovém bytě ve třetím patře. Do práce to mám dvacet minut autobusem, nákup se mi vejde do batůžku, když jezdím v 16:30 z práce domů. Metro mám pár minut od domu, takže docela často jezdím do centra města pozorovat cizinky, které se tam promenádují po Karlovým mostě. Občas navštívím nějaký ten noční klub, kabaret, striptýz bar, či nějaký ten privát.

Mám dvacet osm let, hnědé krátké vlasy, vážím asi 85 kilo, měřím metr osmdesát osm, tvář mám hladce oholenou a taky nosím dioptrické brýle s dvěma dioptriemi, ztopořený penis dlouhý cirka 16 cm. Mám myslím dobrou práci, sedím u počítače a doplňuji do webových stránek anglické texty a klíčová slova, aby je měly rády vyhledávače. Prostě, takový seo konzultant. Mám dobrou šéfovou, a když chci, mohu pracovat na dálku z domova. Někdy se v práci neukážu celý měsíc. Moje šéfová chce vidět výsledky, a nezajímá ji, jestli pracuji z firmy, nebo z opačného konce světa. Pamatuji si, před třemi roky jsem byl na dva měsíce na Kypru a pracoval od tamtud. Vlastně jsem jel do Kyperské republiky za ženskýma, a po dvou měsících se mi od nich vůbec nechtělo zpět domů.

prsa ženy

Moje fetiš záliba je, že mě vzrušují holky v blyštivém latexovém outfitu, v sexy koženém či gumovém oblečení či spodním prádle. Miluji, když jde ženská po ulici, na sobě má latexové obtažené kalhoty, dlouhé lesklé kozačky, krátkou bundičku a pěkně si to promenáduje po ulici a kroutí sexy zadečkem. To je tak nádherné, že se mi hned udělá boule v kalhotách. Ne jednou jsem doběhl takovou paničku a zeptal jsem se jí, zda by nezašla na kafe. Někdy se stalo, že slovo dalo slovo, a po návštěvě cukrárny to skončilo dobře u mě v bytě. Já hned poznám, které holky se dají koupit za peníze.

Jednou se mi stalo, že jsem takhle oslovil takovou pěknou samici, baculatou holčinu ve věku dvacet let, měla krásné oblé, velké tělo, nádherný větší zadek nasoukaný do lesklých legín, šestky vemena a nádherný úsměv. Tahle studentka si potřebovala přivydělat dva tisíce na studium. Hned v nedaleké cukrárně jsme se na vše domluvili. Ona si ještě objednala tři velké zákusky s latté kafem a po zaplacení jsme vyrazili ke mně domů. Přece jen to bylo půl hodiny z centra Prahy a raději jsem vzal ještě dva věnečky a togo kávu sebou, aby mi ta baculka hlady neutekla. Pozoroval jsem ji v metru, jak se krásně láduje sladkými věnečky s čokoládovou polevou a zapíjí to kávou.

žena v prádle

Již v cukrárně se mi představila jako Martina, studentka z Karlovy univerzity, ale protože pochází z chudé rodiny, musí chodit na všelijaké brigády, aby si zaplatila školní semestr a podnájem. Řekl jsem jí, že to chápu a nevidím na tom nic špatného. Celou dobu jsem ji pozoroval, ty její špíčky a faldíky, byla naprosto famózní. Prostě mlaďounká boubelka, co má ráda jídlo a asi i sex. Ale to jsem zatím ještě nevěděl, jaká to bude sexy zvrhlá dračice. Za pár minut jsme vystoupili z metra, zbytek došli pěšky, sousedka od naproti čuměla, koho si to zase do bytu vedu. Zabouchli jsme za sebou dveře a začalo to docela rychle. Martina si stáhla svetřík, najednou tam stála jen v legínách a podprsence. Musím říct, že ty její melounky, byly fakt obrovské.

Ona nečekala na nic, za moment byla jen v titěrných lesklých kalhotkách, rychle mi rozepnula zip od kalhot a už si do pusy strkala moje povadlé péro, které bylo v mžiku jako kámen. Martina mě chytla za koule a začala je tahat, osahávat cumlat, no prostě tahle holka byla k sežrání. Koukal jsem jí z vršku na ty její mega dudy, to byl ale krásný pohled, rukou jsem jí je rozepnul a vyvalily se jí pořádný kozy z podprdy. A to už se otočila zadkem ke mně, roztáhla si nohy od sebe a prý ji mám pořádně omrdat. Jak to dořekla, vjel jsem do ní celým pérem až po kořen a začal ji drsně šoustat. Martina u toho řvala jak protržená. Musel jsem jí dát ruku na pusu, jinak by to věděl celý barák, že tam klátím další ženskou, během jednoho týdne.

akt ženy

Z Martiny to teklo jako po másle, jeden mokrý squirt za druhým. Moje péro se v ní neskutečně koupalo. Po pár minutách jsem Martině řekl, zda ji můžu napustit semenem. Prý že ne, protože nebere prášky, ale že jí to mám nastříkat na prsa a může mě zbytek vycucnout z penisu. Otočil jsem se k ní, Martina mi rukou párkrát pohonila penis a už si to směřovala na její velký kozy. Celá ta moje horká dávka jí pokropila hruď a zbytek mi vysála z péra. Uf, tohle jsem potřeboval celý den. Martina si pak odskočila dát sprchu, usmála se na mě a prý že už musí jít, protože za hodinu a půl má na vysoké škole přednášku, tak aby to stihla. Tak nějak jsme se rozloučili a teď mě mrzí, že jsem si ani nevzal telefonní číslo.

Sedl jsem si do křesla a spokojený si na chvilku zdříml. Další den jsem v práci přemýšlel, že potřebuji ošustit další ženskou v latexu, nebo v koženém. Zapnul jsem si po příchodu domů BRITISH LIVE SEX WEBCAMS a normálně dostal chuť na nějakou zahraniční holku. Asi po hodině chatování jsem narazil na dvě profi dominy, která by mi udělaly potěšení. Jenže za prvé nebyly z Čech a ani Slovenska, ba třeba dojezdová vzdálenost do Polska, či Německa, ale pocházely obě dvě z Londýna. „Hmm, jak to udělat“? Holkám jsem odepsal, že by to nemusel být žádný problém přiletět do Velké Británie, ale na jeden to nemá cenu, a jestli tam mají nějaký apartmán ve kterém bych tam s nimi mohl týden bydlet, rád bych za nimi přiletěl a dal jim i něco na nájem a za erotické služby. Té starší padesátileté mature housewife se ten nápad moc líbil, ta mladší milf stále přemýšlela, ale pak mi odepsaly na chatu „že tedy ano“.

pozadí ženy

Hned v o víkendu jsem zamluvil zpáteční letenku od pátku do další neděle, na 9 nocí. Ta starší zralá blondýnka si na mě vzala telefonní číslo a pak už to šlo hladce přes Whatapp aplikaci. Za pár dní jsem už stál na letišti, v kapse letenku v ruce táhl černý kufr na kolečkách a těšil se, že zažiji něco nového. Asi za dvě hodiny jsem přiletěl na letiště Gatwick (LGW), hned mi po příletu přišla zpráva od mature Chloe, že si mám koupit tiket na vlak, přestoupit na tramvaj a za hodinu budu ve čtvrti Wimbledon. Zaplatil jsem za lístek cirka 10 liber a kochal se předměstím Londýna. Asi za hodinu vlakového reproduktoru mi hlásilo, že budu vystupovat, pak jsem si našel číslo na tramvaj do Wimbledon čtvrtě a za deset minut jsem tam byl.

Už z okna tramvaje jsem viděl, jak tam stojí krásně upravená blondýnka v kožených kalhotách, chlupaté šedé vestičce, pod ním černý rolák, a úsměv od ucha k uchu. Pozdravili jsme se, Chloe mi dala pusu na tvář a začala mi něco říkat. Musel jsem jí říct, že anglicky umím, ale spíše rozumím psanému textu, ať na mě mluví pomaleji. Za pár minut jsem se už trochu chytal a něco jí rozuměl dobře, něco méně, tak to musela opakovat znovu. Šli jsme asi deset minut a mně se zdálo, že jsou všechny baráky stejné, jeden dům nalepený na druhém. Takové hubené do patra. Přišli jsme k takovém cihlovému domečku a otevřela nám ta mladší. Představila se mi jako Olivia. Zavedly si mě do obývacího pokoje spojený s kuchyní, dole byla koupelna s WC, a ještě jeden menší pokoj. Pak mě vzaly i do horního patra, kde byly dva menší pokoje, WC a sprchový kout. Dole měly ještě menší zahradu oddělenou dřevěným plotem. Prostě, tak jak to člověk zná z anglických filmů. Vůbec jsem nebyl ničím překvapený.

nahá žena

Holky mi uvařily silný anglický čaj, sendvič a že mě první den vytáhnout do víru velkoměsta, abych se taky koukl do centra, kde to žije. Dal jsem si rychlou sprchu a kolem osmé večer mě vzaly do nějakého nočního klubu. Asi to tam dobře znaly, měly tam totiž spoustu přátel. Skoro všichni se ptali, odkud jsem. Když jsem řekl že jsem z Prahy, hodně jejich známých mi odpovědělo, že tam byli na Karlovým mostě, Kampě, Václavském náměstí, ve Zlaté uličce, na Staroměstském náměstí. A taky tam byla holka, co znala několik stovek vět v češtině, protože její mamka pochází z Brna. Byla docela sranda poslouchat, jak mluví česky. Asi za dvě hodiny jsme vypily každý 4 pinty piva a všem už bylo docela do zpěvu. Kolem dvanácté hodiny jsme si dali ještě dva panáky irské whisky a vzali si poslední tramvaj do Wimbledon čtvrti, kde holky žily. Myslel jsem si, že si dáme sprchu a usneme, po tom alkoholovém dýchánku. Jenže jsem se zmýlil. Holky si mě přivedly do horního patra, svlékly se do koženého spodního prádla. Chloe měla leklý černý body korzet a její přetékající kozy mě udělaly neskutečnou radost. Olivia měla červenou koženou podprsenku a červené kalhotky, k tomu červené lesklé kozačky. Péro mě houplo na první dobrou. Ani nevím, jak rychle jsem byl nahý, ale ležel jsem před nimi v posteli a čekal na to, co se bude dít. Olivia někde vytáhla bičík s třásněmi a začala mě s ním trochu šlehat, jednou po péru, podruhé po hrudníku. Chloe si na mě sedla kundičkou do tváře a já jí začal lízat, začal jsem jí projíždět jazykem a ta si u toho vrněla jako kočička.

Olivia na nic nečekala, stáhla si voňavé kalhotky a v rychlosti si na mě nasedla. Cítil jsem, jak její nevyholená kundička se dře o moje péro a za chvilku už na mě pouštěla mokré potůčky orgasmů. Já se cítil jako v sedmém nebi. Holky se na mě začaly střídat a moje péro zažívalo jednu rozkoš za druhou. Všichni najednou jsme se udělali navzájem, já stříkal do Olivie, Oliva stříkala mokrý squirt orgasmus na moje péro a Chloe jsem lízal kundičku a ta mi to pustila přímo do tváře. Tohle byl neskutečně krásný sex. Nikdy před tím jsem tohle nezažil. Holky se schoulily vedle mě, každá z jedné strany a usnuli jsme vyčerpáním.

model ženy

Ráno jsem se probudil, na posteli byla jen mladší Olivia, tu jsem nebudil a sešel o patro dolů, kde už Chloe připravovala velkou anglickou snídani. Všude to krásně vonělo. Vařená vajíčka, smažená vajíčka, fazole, křupavý chléb, sýry, černá káva, spousta zeleniny. Chloe se na mě usmála, otočila se k plotně, kde vařila a míchala na pánvičce fazolky. Měla na sobě jen zástěru a černé kalhotky. Anglicky mi řekla, jestli chci ranní sex v kuchyni. Samozřejmě jsem řekl „Yes“. Chloe vypnula sporák, stáhla si kalhotky, roztáhla nohy od sebe, opřela se o stůl, zavřela oči a já už měl všechno pod kontrolou. Naběhlý ocas už se třepal v trenýrkách, natěšený jsem jej vysvobodil a jedním tahem jsem zajel do vyzrálé kundičky Chloe. Netrvalo dlouho a nastříkal jsem své české sperma do anglické štěrbiny. Domina Chloe si pak na sebe natáhla kalhotky, a že je bude celý den nosit na sobě, protože má ráda vůni mužského spermatu, a líbí se jí, když jí to pomalu vytéká z lasturky.

Za hodinu přišla dolů Olivia, a že pojede k rodičům na návštěvu a nechá nás tu samotné. Musím říct, že ten den jsme s Chloe nikde nebyli a celý den jsem sexovali po celém domě. Další dny uběhly jako voda, každý den jsme prosexovali celé dny a večery a já si splnil můj erotický sen s dvěma anglickými dominami.

Po týdnu jsem přijel sexuálně vyčerpaný do Prahy a začal přemýšlet, kam vyrazím příští měsíc.

Ještě se Vás na závěr zeptám: „Máte také rádi DOMINY“?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

5/5 - (1 vote)