HomeAutoHračky ze seriálu o Mašince Tomášovi

Hračky ze seriálu o Mašince Tomášovi


Hrdinové z oblíbeného seriálu o Mašince Tomášovi a jeho kamarádech přicházejí za dětmi nejen z obrazovek, ale také v podobě různých hraček.

Dnes můžete zakoupit pro děti různé předměty, dárky a hračky s motivem Mašinky Tomáše a jeho kamarádů. Své oblíbené hrdiny, tak děti mohou mít na batůžku, povlečení, polštáři, dece, ale i na botách či jako puzzle. Oblíbené jsou i vzdělávací knihy, kde se děti učí poznávat čísla, písmenka, jsou zde i omalovánky a různé úkoly. Díky tomu, že děti plní úkoly se svými hrdiny, tak pracují s nadšením a větší zábavou.

Mašinka Tomáš hračky rozvíjejí u dětí kreativitu, fantazii, logické myšlení, paměť i jemnou motoriku. Při stavění dráhy pro dřevěné mašinky si užije zábavu celá rodina. Můžete si s dětmi postavit ostrov Sodor ve kterém děti se svými hrdiny mohou zažívat dobrodružství jako v seriálu nebo si vymýšlet svoje vlastní příběhy.

mašinka tomáš hračky

Děti po celém světě si tento seriál velmi oblíbily a není tomu jinak ani u nás. Většina dětí má rádo Mašinku Tomáše a jeho kamarády. Proto jim uděláte radost, když jim domů pořídíte nějakou hračku s motivem mašinek z tohoto seriálu. Děti si pak mohou příběh, který viděli v televizi odehrát i doma.

A co teprve udělá povlečení s motivem Mašinky Tomáše. Děti se budou do postýlky těšit a příprava na spaní půjde určitě rychleji. Také různé vzdělávací hračky si děti více zamilují, pokud na nich bude Mašinka Tomáš. A který malý fanda by nechtěl mít oblečení se svým hrdinou?

parní lokomotiva

Pokud máte doma děti, které tento seriál mají v lásce, tak je potěšte nějakou hračkou s jejich oblíbenými hrdiny a uvidíte, že se s těmito hračkami zabaví na dlouhé hodiny, což jistě oceníte i vy jako rodiče. Výběr je opravdu široký a vy si tak můžete vybrat Mašinku Tomáše hračky přesně podle potřeb pro vaše děti a které by se jim nejvíce hodily a líbily.