HomeKrásaDejte vyniknout kráse ženských periferií

Dejte vyniknout kráse ženských periferií

Když se zamyslíte nad tím, co muže nejvíce oslovuje na ženském těle, budou vás pravděpodobně napadat oblasti, které úzce souvisí se sexualitou, tedy ňadra, boky, štíhlý pas, hýždě a klín. Pak pozornosti jistě neunikne krása obličeje, jeho dokonalé křivky a souladné proporce. A tímto výčtem možná někteří muži končí své úvahy o ženské kráse. A to je škoda, neboť tu máme ještě tělesné periferie, bez nichž by žena nebyla ženou.

ženské ruce

Dejte vyniknout ženským dlaním – stalo se vám někdy, že vás zaujaly dlouhé ženské prsty na rukou? Je to fascinující výtvor, všech pět prstů vzájemně ladí svou délkou, tloušťkou, kloubními spoji a nehtovými lůžky s rohovinou. Zdá se to jako hloupost, ale umíte si představit ženu, že by vás laskala, hladila a sexuálně vzrušovala nějakým kopýtkem nebo rohovinovými klepety? Na krásu ženských dlaní, hřbetu ruky, prstíků a upravených nehtů se mnohdy zapomíná a možná je považujeme za cosi samozřejmého, co by přece ani nemohlo být jinak. Mimochodem, víte, že velmi sexy působí nehty lakované jen bezbarvým lakem, krátce odrostlé, anebo nelakované vůbec, pouze upravené, hladké a hlavně zdravé? Někdy může být lak na nehty spíše na obtíž, může působit rušivě, a rozhodně přirozeně nepůsobí ani nehty umělé.

ženské nohy

Provokativní úzká ženská pata, nárt a kotník – o kráse ženských prstů na nohou se můžeme rozepsat v podobném duchu, jako u prstů rukou, ovšem rádi bychom se tu pozastavili nad smyslnou krásou ostatních partií dolních končetin, zejména nad klenutým nártem, výrazným kotníkem a úzkou patou, která navazuje na Achillovu šlachu. V souladu s narůžovělou barvou plosky chodidla, která zasahuje nad patní kost, jsou tyto vnady dalším mistrovským počinem, nad nímž se tají dech mnoha umělcům a lidem, kteří vyznávají skutečnou krásu a eleganci. Buďme proto rádi, že mají ženy tak krásné „periferie“ a věnujme jim také jistý díl pozornosti, který zaměřujeme na jiné části těla.