HomeNákupySex není jen nástroj pro plození potomků

Sex není jen nástroj pro plození potomků

Někteří lidé se stále domnívají, že sex mezi mužem a ženou slouží výhradně pro početí potomků, a že jakékoli projevy sexuality mimo tento důvod včetně masturbace jsou hříšné a scestné. Tento nesmysl se bohužel na této planetě stále vyskytuje v mnoha podobách a odtud také pramení frustrace a celá řada dalších psychických traumat. Přijmout své tělo a tělo svého protějšku je naopak naprosto přirozené, a oddávat se sexuální rozkoši je zároveň nesmírně ozdravné a přínosné. Je známo, že skvělý sex prodlužuje život, zlepšuje fyzickou kondici, posiluje imunitní a lymfatický systém a zlepšuje náladu. A pokud není zrovna nablízku vhodný protějšek, i masturbace dokáže podobné zázraky.

nahá dívka

Někteří lidé se také zdráhají projevit naplno své touhy, protože se domnívají, že jejich záliba není zrovna konvenční. Tomu se můžete jen zasmát, protože je to něco podobného, jako módní diktát některých firem a podobných subjektů, kteří na svých módních trendech finančně profitují. Oblékat se podle svého a užívat si sex podle svého je zkrátka naprosto normální, přirozené a také žádoucí.

muž a žena

Neobávejte se tedy, pokud milujete pohupující se ženská ňadra, s nimi pohrát, není to žádný prohřešek. Jestliže se vám líbí podvazky a partnerce to taktéž vyhovuje, sem s nimi! Vzrušuje-li vás partnerčino propocené tričko nebo bosá chodidla, vnímejte jejich jedinečnou vůni, protože je to přirozené. A má-li ráda vaše partnerka orální sex, a vás to rovněž vzrušuje, dopřejte si jej i několikrát za sebou.

Ne vždy se ale daří a mohou přijít chvíle, kdy se nedostavuje erekce. Nemyslete hned na nejhorší a snažte se upravit váš životní styl, v němž jste možná udělali řadu chyb a ty vás dovedly až k tomuto problému. Erekci lze napravit i bez Viagry. Viagra na předpis cena je ostatně položka nezanedbatelná a poměrně vysoká, přitom se k původním schopnostem můžete dostat mnohem levněji. Především eliminujte z vašeho života stres, co nejvíc to jde. Pomáhejte si při tom Ženšenem nebo Macou peruánskou. A zařazujte více zdravých potravin, jako jsou luštěniny, celozrnné bezlepkové obiloviny, zeleninu, ovoce, semínka a ořechy a kvalitní rostlinné oleje.