HomeNákupyServis a generální opravy kompresorů

Servis a generální opravy kompresorů

Ať už jde o zařízení větší nebo menší, o kávovar, televizi či světlo na chodbě, jsou prostě věci, které chceme opravit nebo je musíme čas od času nechat prohlédnout. Platí to i u pomocníků v garáži nebo naší dílně. Daleko častěji však tyto služby využívají firmy nebo drobní podnikatelé či takzvaní soukromníci, kteří mají zařízení doma a něco se jim pokazí.

Jste firma nebo podnikatel? Máte živnost? Pokazil se Vám stroj? V tom případě využijete servis kompresorů Piskovacky.

muž v dílně

Generální opravy a servis kompresorů

Kompresory jsou zajímavá zařízení, dokážou vyvinout obrovský tlak a velkou sílu vzduchu. Elektrické kompresory se ale naštěstí dají opravit. Provádí se jak generální opravy tak také servis těchto zařízení. Dokonce to platí u všech značek elektrických šroubových kompresorů.

Něco Vám nesedí? Přestalo zařízení fungovat? Nepracuje správně tak, jak by mělo? Něco se Vám nezdá? Nebo jen chcete pravidelnou kontrolu zařízení, abyste si byli jistí jeho další dlouhodobou funkčností?

Právě v těchto případech využijete pravidelný servis, generální opravy nebo dokonce i repase.

nářadí

Kdy je vhodné uvažovat o servisu zařízení?

Mnoho lidí stále tápe, kdy je vlastně vhodné uvažovat o nějaké pravidelné kontrole nebo servisu zařízení. Nevíme, jestli to má být po roce používání nebo až po pěti letech? V této oblasti záleží především na četnosti používání, takže platí tato pravidla:

Jednou za rok je dobré provést vždy pravidelný servis. Nebo to platí v případě, že je zařízení již 2 000 moto – hodin v provozu.

Další případ je jednou za dva roky nebo po 4 000 až 6 000 moto – hodin provozu.

A v neposlední řadě se může provádět servis i jednou za tři roky, nebo po 8 000 až 12 000 moto – hodin provozu.

Proč je důležitý servis zařízení? Ujistíte se, že všechno správně funguje. Čím častější je servis a pravidelná prohlídka, tím si můžete být jistější, že zařízení nebude potřebovat nějaké velké opravy. Ujistíte se také, že správně funguje a je optimálně nastaveno, což zaručuje stále stejné náklady na provoz, které by se jinak mohly špatným fungováním zvyšovat.