HomeŽenyO Váš bazén bude dokonale postaráno

O Váš bazén bude dokonale postaráno

Péče o bazén nezahrnuje pouze dodávání dostatečného množství chloru do bazénové vody a čištění bazénu od napadaných nečistot. Údržba bazénu zahrnuje trochu více práce a starostí. Je potřeba sledovat spoustu různých faktorů a dodávat do bazénové vody i další přípravky pro úpravu bazénové vody. Důležitým ukazatelem kvality vody je správná hodnota PH, které se musí udržovat v pevně stanovených hranicích.pool4
Dále je samozřejmě důležitý dostatek chloru ve vodě a v neposlední řadě je důležitý přípravek, který odstraňuje přebytečný vápník a hořčík z bazénové vody, aby se na dně a stěnách Vašeho bazénu neusazovaly vápenaté krusty, které by mohli poškodit bazénové zařízení. Tímto změkčovadlem je tabletová sůl. Používá se jako regenerační činidlo nejen do ionexových kolon, ale také v domácích úpravnách vody, nejrůznějších zařízeních pro změkčování vody a také ji můžete využít ve Vaší domácí myčce na nádobí.
Tabletová sůl je velmi důležitým pomocníkem v případě, že máte tvrdou vodu. Tablety tvoří dokonale čistý chlorid sodný a jejich dávkování je velmi jednoduché. Takže už když vidíte, že se Vám na hladině bazénové vody začnou tvořit bělavé povlaky, tak raději přistupte k ošetření bazénové vody tímto přípravkem, který odstraňuje přebytečný vápník a hořčík z vody.
V naší široké nabídce najdete tabletovou sůl hned od dvou světově známých dodavatelů, můžete si vybrat mezi rakouskou a německou značkou. Oba druhy jsou vysoce kvalitní a spolehlivé a k dostání v běžných pětadvaceti kilových baleních za velmi výhodných cenových podmínek. Jsou velmi kompaktní a nedrolí se. Jen vstupte k nám a vyberte si svou oblíbenou značku.
Kromě tabletové soli najdete v naší rozmanité nabídce všechny potřebné vysoce kvalitní přípravky bazénové chemie a také kvalitní bazénové příslušenství.hotel


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup