HomeSlužbyNapětí, zážitek z něčeho nového

Napětí, zážitek z něčeho nového

Jste milovník adrenalinu a stále hledáte něco nového, co byste vyzkoušeli? Žijete život na plno a nehodláte zastavovat. Máme pro vás to pravé, jestli jste to ještě nevyzkoušeli, určitě se vám to bude moc líbit. Budete muset zapojit logické myšlení a zručnosti se nevyhnete. Úniková hra nabízí zábavu, smích, ale i napětí strach a nervozitu. Je to zábava pro každého pro mladé i staré. Rozhodně se nudit nebudete. V únikové hře vás čekají zapeklité hlavolamy, lekavé scény, hledání ztracených klíčů a plnění nejrůznějších úkolů. tajné hlavolamyTo vše budete moci prožít s kamarády nebo pro vás blízkými lidmi. Hra je určena pro dva až pěti členné týmy. Čas vás bude neúprosně honit. Budete mít na vyřešení všech hlavolamů sedmdesát pět minut. Myslíte, že vám to bude stačit? To se ukáže. Prověříte tak své chování ve vypjatých situací, kdy na vás kolegové budou tlačit a spěchat, protože čas utíká. Zachováte klidnou mysl, anebo vyletíte jako kašpárek z krabičky? Úniková hra v Kutné Hoře není, ale je velice blízko bude vám stačit zavítat do Kolína, kde vás rádi uvidíme. Kolín nabízí dvě základní hry Dvojitého agenta a Samaru.záhadné místnosti

Dvojitý agent byla naše první zahajovací hra, která vše odstartovala. Hra se odehrává v době sovětského svazu a KGB. Stanete se tajným agentem, který bude řešit záhadu ztraceného kolegy. Váš kolega se s vámi před zmizením sešel a řekl vám, že se dostal k nejstřeženějším dokumentům sovětského svazu. Ty by mohli zajistit vládu nad celým světem. Vaším úkolem bude zjistit, co s agentem stalo a kam zmizeli tyto významné dokumenty. Vyšetřování probíhá v konspiračním bytě mezi ulicemi Americká a Ruská. Zvládnete přijít na všechny důležité klíče k vyřešení záhad? Čas vám běží a KGB je vám v patách. Nenechte se chytit.

Proto jestli stále váháte, přijďte se přesvědčit na vlastní kůži a zažít něco mimořádného. Určitě vás naše hry překvapí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup