HomeMódní trendy, které se k nám vrátily

Módní trendy, které se k nám vrátily

Přestože se módní nadšenci zajímají neustále o nové střihy a o to, jak vytvořit nové barevné variace a využít další materiály, nemohou popřít jeden fakt. Že jsou zde módní kousky, které existovaly již dříve a pravděpodobně s námi ještě nějakou dobu zůstanou. A ať už jsou jakékoliv, mnoho z nich se stalo velice oblíbenými a někteří je nosí stále. Jednoduše snad nikdy nezestárnou.
bruneta s kloboukem

            Například kšandy, které tu jsou již dlouho. A ať už jste je jako malí milovali či nenáviděli, dnes se staly velice oblíbenými. Například s džínovou sukní, nebo klasicky s kalhotami. A nezáleží na tom, jestli jste žena či muž. Muži se s nimi rádi ukáží při formální příležitosti, kdy nenápadně vyčnívají pod sakem, a ženy je využívají na běžné denní nošení.

            V některých částech světa stále s oblibou nosí zvonové kalhoty. Přestože v České republice se s nimi v dnešní době setkáte jen málokdy, na severu se z těchto kalhot stal také módní trend mezi mladými.

            Stejně tak manšestr se dnes dočkal své oblíbenosti. Přestože kalhoty z tohoto materiálu jsou poměrně módní, nerozšířily se jako jiné druhy oblečení v této tkanině. Například bunda na zimu bude perfektně zvoleným kouskem. Stejně tak kalhoty s kšandami.

            Také se vrátily způsoby nošení některých kousků oblečení. Stejně jako upnuté sukně z džínoviny nebo manšestru, které dnes nosí téměř každá dívka, vrátilo se i zastrkávání topů do spodní části oblečení. Nezáleží na tom, jestli se jedná o sukni či kalhoty. Tento trend se zachoval a dnes se jedná již o rutinní záležitost.
dívka ve výtahu

            Nesmíme opomenout ani různé střihy šatů, které byste si před pár lety ani neoblékli, ale když se projdete po městě v tomto roce, pravděpodobně polovina dívek bude nosit šaty v retro střihu. Záměrně toho využívají i některé obchody, jelikož je pojmenování retro dost vyhledávané. Stačí tak pojmenovat pár návrhů a nemůžete prohloupit.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Nezařazené