HomeSlužbyKlinika pro celou rodinu

Klinika pro celou rodinu

Péče o zuby, to není jen každodenní čištění a pravidelné roční kontroly u zubaře. To je často i otázka rovnátek, zubní mikrochirurgie nebo dentální hygieny. A co si můžete víc přát, než mít vše pod jednou střechou v rámci zubní klinika Praha! Pokud hledáte někoho, kdo by se staral o vaše zuby, jste tady na správném místě, na tomhle místě najdete vše, co vaše zuby během celého vašeho života potřebují.

zuby

Zubní klinika je místem, které může navštěvovat celá rodina. Od batolete, kterému se proráží první mléčné zuby, až po dědečka, který potřebuje novou protézu. A mezitím je tu řada fází, kdy dcera potřebuje rovnátka, aby měla dokonalý rovný chrup a netrpěla pocitem méněcennosti v pubertě. Tatínkovi se ulomil zub a tak potřebuje novou korunku a maminka chce mít zuby bílé jako modelka, tak si nechá zuby vybělit. A babička, ta se zuby nehty protéze brání, tak si možná nechá nějaký ten zub nastřelit. Kdo by chtěl „klapačky“, když se to dá oddálit? Každý z rodiny něco potřebuje a na klinice mu pomůžou. Stačí se objednat a nechat se prohlédnout.

zuby

Napříč generacemi pak všichni využijí dentální hygienu, kterou jim může proplatit zdravotní pojišťovna. Taky se může stát, že sportovně založený syn si při hokeji vyrazí zub a tady přijde vhod zručný zubař – mikrochirurg, který umí do dásně nový zub usadit a zasadit tak, že se tam ještě chytne jako květina v záhonu.

Zuby o sobě často dají vědět v noci a o víkendu. I zubní pohotovost na klinice najdete a věřte, že za ní budete skutečně vděční, protože není větší bolesti než bolesti zubů. Zubní lékař, to už dávno není jen někdo, kdo nám opraví kaz a zaplombuje díru v zubu. Zubní lékař je široký záběr zkušeností a dovedností a pokud takového najdete, neměli byste vynechat jedinou pravidelnou kontrolu a měli byste dělat vše proto, abyste zůstali v jeho kartotéce.