HomeNákupyJedinečný pomocník, bez kterého se neobejdete

Jedinečný pomocník, bez kterého se neobejdete

Suché zipy jsou opravdu jedinečným pomocníkem švadlen, krejčích, ale také obuvníků, brašnářů a spousty dalších řemeslníků už po opravdu dlouhá léta a stále se hřeje na výsluní a je ve velké oblibě. Tento textilní materiál je vyroben ze dvou vrstev, které k sobě dokonale přilnou a pevně drží a přitom se jednoduše rozpínají. Skládají se z vrstvy s jemnými vlákny, tak zvanými očky a z druhé vrstvy s drobnými nylonovými háčky, které se k sobě krásně přichytí. I když se to nezdá, jde o opravdu pevný a silný materiál, který udrží i velkou hmotnost.

suchý zip pás

Jak již bylo řečeno, suchý zip má opravdu obrovské využití. Samozřejmostí je jeho využití v krejčovském oboru, kdy jde o skvělou náhradu běžného zipu nebo knoflíků. Také jsme již zvyklí, že se tento skvělý pomocník objevuje v našich peněženkách, aktovkách, kabelkách, nejrůznějších taškách a kufřících a baťůžcích. Ovšem nesmíme opomenout velmi důležité odvětví, kterým je obuvnictví. Ano, právě boty vybavené suchým zipem jsou skvělé pro naše děti, aby se naučili samostatnosti a do doby než se naučí šněrovat tkaničky. Ale je pravdou, že tento pomocník může být i stylovým doplňkem, a proto jej najdete i na botách pro dospělé.

dětská bota

Suché zipy dnes najdete ve velkém výběru a to nejen barevných odstínů, ale také v různých šířkách a velikostech, lze si pořídit celý set nebo klidně jen zvlášť část s háčky nebo zvlášť plyšová část, ale také různé tvary koleček, čtverečků a podobně. V našem obchodě najdete opravdu velký výběr těchto skvělých pomocníků a nejen to. U nás najdete všechno potřebné nejen pro šití, pletení, háčkování či třeba vyšívání, ale i pomůcky a potřeby pro veškeré ruční tvoření a to všechno na jednom místě a v pohodlí svého domova. Navštivte nás a jistě i Vy si u nás vyberete a najdete přesně ty správné pomocníky pro Vaše dokonalé tvoření.