HomeSlužbyJak je to s těmi mravně lehkými ženami

Jak je to s těmi mravně lehkými ženami

Samozřejmě, mravně odlehčení mohou být i muži, o tom žádná, ale dnes se zaměříme spíše na ženy, protože jsme na portálu https://www.onlinechlap.cz/zabava-a-luxus/, že jo. V tomto článku si povíme něco o tomto pichlavém tématu, šedé zóně českého právního řádu, kterým je prostituce a poskytování sexuálních a jiných služeb. Někoho může zmást ta šedá zóna. Nejedná se o nic závažného. Znamená to, že prostituce není v České republice ani zakázaná, ale ani regulovaná. Takže je to takový stav někde mezi, kdy se toleruje, ale že by si někdo mohl jen tak otevřít vykřičený dům, to ne. Proto většina těchto podniků buď stojí za nějakým vlivným člověkem, který ochraňuje jeho podnikání,
nebo se jedná o podniky poskytující zdánlivě ne-sexuální služby jako masáže.

velký neonový nápis na ulici ve městě

Využívání služeb těchto žen (nebo i mužů) není protizákonné a není to taky nic, za co by se měl dotyčný stydět, koneckonců je asi lepší, minimálně se na tom shodují manželky v průzkumech, pokud muž zajde do nevěstince, než kdyby si našel nějakou o deset let mladší milenku, se kterou by zplodil deset dětí. Samozřejmě, volnost a interpretaci tohoto „radši“ necháme na vás.

velký otisk rtěnky na bílém pozadí

Pokud se rozhodnete tyto služby využít, chtějte tu nejlepší možnou „kvalitu“, lze-li to tak nazvat. Určitě se nespokojte s nějakou starší dámou, která po vás nebude chtít ani ochranu. Jedná se nejen o intimní záležitost, ale také rizikovou záležitost, protože nikdy nevíte, kdo s kým a kde. Přesně proto je důležité dbát základních pravidel bezpečného pohlavního styku a nesnažit se to nějak obejít tím, že budete jen napůl nebo že to vlastně nedojde až ke spojení pohlavních orgánů (ano, takhle se to popisuje v právní literatuře). Tohle neplatí na všechny ty pohlavní nemoci a další. Neříkáme, že všechny prostitutky musí být nakažené jak houby vodou, ale může se stát, že jsou třeba přenašeči, aniž by to věděli = protože neexistuje právní úprava, která by stanovila povinnost testování či lékařských prohlídek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup