HomeBydlení v novém mobilním domě

Bydlení v novém mobilním domě

Líbí se Vám představa vlastního domu? Jenomže na novostavbu postavenou svépomocí si rozhodně netroufáte, protože na to nemáte dostatek času, informací a znalostí? Naproti tomu řešení stavby přes firmu se Vám zdá být až příliš drahé? Není jednoduché zařídit si vlastní bydlení. Požadavky a nároky jsou vysoké, ceny ještě vyšší. Pokud by Vám vystačilo něco menšího, pak se můžete seznámit s mobilními domy. Ty jsou skladné, hezké a útulné.

žena v autě

Sháníte menší vlastní bydlení? Máte k dispozici pozemek? Nebo si ho chcete koupit? V tom případě si na něj můžete nechat přivézt mobilní dům!

Hledáte něco menšího? Stačila by velikost 48 metrů čtverečních, který vypadá zvenku jako dřevostavba?

V tom případě se Vám možná zalíbí typ Lavaro House D1 https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-518/.

Tento typ domu je obložený z venkovní strany dřevem. Vypadá jako moderní dřevostavba a hodí se jak do přírodní zástavby, tak na samotu k lesu nebo dokonce do městské zástavy.

Jak dům vypadá uvnitř? Tento objekt má hned dva pokoje. Jedená se o menší typ domu, za to je mnohdy pro některé z nás naprosto dostačující.

Objekt je zcela nový. Všechno jen září čistotou a voní svěžestí. Objekt je zateplen 130 mm izolační vrstvy nejvyšší kvality, proto se v tomto domě dá bydlet naprosto plnohodnotně a je tudíž považován za typ celoroční. Sympatický je diskrétní velikostí, ve které se jistě se svým partnerem či partnerkou kdykoliv najdete, ale také nízkými měsíčními náklady. Menší prostor, méně uklízení a menší nároky vlastně na všechno. Velice praktické z ekonomického hlediska. V celém domě jsou LED diody a elektrické topení.

žena s notebookem

Čím je objekt vybaven? Těšit se můžete na krásnou moderní kuchyni, moderní spotřebiče, ledničku, myčku, sklokeramická indukční deska, digestoř. Kuchyně je spojena s obývacím pokojem. Druhým pokojem je ložnice.

Objekt je plně vybavený, takže zde najdete i postel, pohovku a skříně. Samozřejmostí je plně vybavená koupelna, kde se nachází sprchový kout, skříňka s umyvadlem, zrcadlo, pračka, topný žebříkový ohřívač, bojler, wc.

Vnitřní obložení je řešeno z dřevěných palubek.

Led diody najdete jako formu osvětlení také z venkovní strany po celém obvodu objektu. Navíc jsou zde ještě dvě lampy. Udělejte si hezký večer, sedněte venku na zahradu do křesílek, a užívejte si pohodu, klid a relaxaci. Něco dobrého si nachystejte k zakousnutí a prostě si ten pocit užívejte.

Posted in Nezařazené